HİZMETLERİMİZ

CimenSoftware olarak müşterilerimize mobil uygulama hizmeti vermekteyiz. Sizde oluşturmak istediğiniz mobil uygulamayı CimenSoftware’a emanet edebilirsiniz.

Mobil uygulama hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz ile bize ulaşabilirsiniz.

Akıllı cihazlarımızda bulunan sanal marketlerden indirdiğimiz her şey mobil uygulamalara örnektir.Mobil uygulamalar kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmak ve eğlence amaçlı oluşturulmuştur.Haber, müzik, banka, oyun, fotoğraf ve spor gibi pek çok alanda mobil uygulama bulunmaktadır.

Mobil Uygulamaların Faydaları

-Mobil uygulamalara erişmek ve mobil uygulamaları ziyaret etmek web sitelerini ziyaret etmekten daha kolaydır.

-Çünkü mobil uygulamalar kullanılan cihazın çözünürlüğüne uygun tasarlanmıştır ve istenilen bilgiye mobil uygulamalar ile daha hızlı ulaşılmaktadır.

-Mobil uygulamalar web sitelerine göre internet kotasından daha az harcamaktadır. Buda kullanıcıları mobil uygulama kullanmaya teşvik etmektedir.

-Mobil uygulamalar ayarlarını yapıldığı takdirde kullanıcılara bildirim göndermektedir. Kampanyalar, indirimler, duyurular, güncel haberler, son dakika haberleri gibi olaylara mobil uygulama bildirimleri ile ulaşılabilir.

-Mobil uygulamalar marka imajına olumlu katkı sağlayacaktır. Bir firmanın mobil uygulamasının olması, kullanıcıların daha kaliteli bir deneyim yaşamasını sağlayacaktır. Bu da kullanıcıda olumlu bir izlenim yaratmaktadır.

-Dijital pazarlama ile ilgilenen kişiler mobil uygulamalar sayesinde daha kolay ve hızlı bir şekilde müşterilere oluşabilmektedir.

-Üretici firmalar ürünlerini müşterileri ile paylaşmak ister ve bunun için web siteleri oluştururlar. Fakat ürünlerin müşterilere ulaşması için web siteleri yeterli değildir.


Firmaların mobil uygulamalardan da yararlanmaları gerekmektedir. Mobil uygulama geliştirmek özveri ve bilgi isteyen bir iştir. Mobil uygulamaların profesyonel firmalar tarafından oluşturulması gerekmektedir.


Teklif Al

Yorumlar (0)

Henüz onaylanmış yorum yok!
Yazıya ilk yorumu siz yazarak düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yazın